Pescuitul este hobby-ul meu principal. Imi place sa petrec timpul langa apa alaturi de prieteni sau singur, si sa am rabdare ca sa ma bucur de natura. Este o activitate care ma relaxeaza si ma face sa ma simt bine deoarece nu stii ce peste poti prinde. In fiecare vara ma duc la pescuit si ma relaxez in liniste. Ce frumos! :) .
Ceea ce imi place cel mai mult la pescuit este atunci cand prinzi un peste mare, ceea ce te face mandru.